PREČO CHUDNÚŤ S PROTEÍNOVOU (BIELKOVINOVOU) DIÉTOU GOUTÉ? 

S NAMI KUPUJETE KVALITNÉ PROTEÍNY, NIE LACNÉ SACHARIDY !

     

1. GOUTE je proteínová diéta nie iba názvom. Množstvo našich spokojných zákazníkov potvrdzuje účinnosť diéty gouté. Pri dodržaní pravidiel zaznamenáte relatívne rýchly úbytok váhy. 

A) Jedlá gouté majú V POROVNANÍ S LACNÝMI PROTEÍNOVÝMI DIÉTAMI VYŠŠÍ OBSAH PROTEÍNOV (bielkovín) a NIŽŠÍ OBSAH SACHARIDOV. Práve toto zloženie robí diétu účinnou. Rýchlejšie schudnete konzumáciou jedál, ktorých pomer proteíny: sacharidy = 7:1. Ak pomer proteíny : sacharidy = 2:1, budete chudnúť pomaly a menej efektívne. 

B) PREDÁVAME PROTEÍNY, NIE SÓJOVÚ ČI RYŽOVÚ MÚKU! Hlavná, t.j. prvá uvedená ingrediencia väčšiny našich výrobkov sú MLIEČNE PROTEÍNY, nie lacná  sójová či ryžová múka, ktoré sú výživovo menej hodnotné a obsahujú množstvo sacharidov na úkor proteínov. 

 Skôr, ako sa pri chudnutí rozhodnete pre značku diéty, OVERTE SI zloženie výrobku a pomer proteíny vs sacharidy! Sacharidy podstatne znižujú cenu výrobku, no tiež zásadne znižujú jeho účinnosť pri chudnutí. Zo sacharidov sa najviac priberá. Čím vyšší podiel proteínov a nižší podiel sacharidov, tým je pre chudnutie produkt efektívnejší. 

NIŽŠIA CENA ZA PORCIU ČASTO ZNAMENÁ VYŠŠIU CENU ZA GRAM PROTEÍNU. 

Diéta na báze zvýšeného príjmu proteínov znižuje objem telesného tuku, nie svalstva. Kým pri bežnom chudnutí ubúda váha z tukov aj zo svalov, pri proteínovej diéte  sa znižuje obsah tuku, ale vďaka vysokému obsahu proteínov neubúda svalová hmota, lebo proteíny vyživujú svaly - klesá teda objem tukov, pričom množstvo svalovej hmoty neubúda. Preto je diéta vhodná nielen pre dosiahnutie štíhlej línie, ale i pre športujúcich, ktorí si chcú budovať svalovú hmotu.

         

2. Je bezpečná a neohrozuje zdravie.

         

Zloženie a výrobný proces HCCP jednotlivých výrobkov vychádzajú z platných legislatívnych noriem EÚ

Mnohé z jedál obsahujú vitamíny a minerály, niektoré sú vhodné pre vegánov. V ponuke nájdete tiež jedlá, ktoré neobsahujú lepok.

Diéta gouté rešpektuje odporúčanie Svetovej zdravotníckej organizácie konzumovať 0,8 - 1 g proteínov na kilogram váhy denne. Len dlhodobé prekročenie tohto limitu môže spôsobiť zdravotné problémy spojené s bielkovinovou diétou. 

Znížením obezity navyše detoxikujete organizmus a predídete mnohým civilizačným chorobám. 

Proteíny tiež prispievajú k udržaniu zdravých kostí (potvrdené nariadením Európskej komisie), čím predchádzate o.i. osteoporóze. 

         

3. Je vedecky overená.

         

To, že diéta je podložená výskumom profesora na Harvard`s Medical School Georgea L. Blackburna a funguje desiatky rokov, svedčí o efektívnosti a bezpečnosti diéty.

         

4. GOUTÉ - vždy výhodný nákup.

         

Najúčinnejšia a najdrahšia zložka proteínových jedál sú proteíny (bielkoviny). V pomere cena / podiel proteínov vo výrobku ponúka gouté veľmi priaznivé ceny a patrí k výhodnejším alternatívam na trhu. 

V našom eshope tiež vždy nájdete zlacnené výrobky za nízke ceny.       

     

5. GOUTÉ = široký výber a skvelé chute.

         

Ponúkame široký sortiment chutných jedál a nápojov francúzskeho pôvodu.

Ak sa neviete vzdať sladkostí, nezúfajte. Diéta od vás nevyžaduje odriekanie sladkostí, naopak, sú súčasťou jedálnička.       

         

6. Nakupovanie bez obmedzení.      

       

Neobmedzujeme zákazníkov minimálnym odberným množstvom. Z akéhokoľvek výrobku si môžete kúpiť hoci len jeden kus.       

       

7. Jednoduchá a rýchla príprava jedál (viď video).

    Môžete sa inšpirovať jedálničkom proteínovej diéty.

         

8. Ponúkame vernostný program a bonusy.

         

9. Rýchle dodanie a dotovaná doprava.

           

10. Bezproblémové vrátenie tovaru (easy return policy).     

               

Vážime si klienta nielen vtedy, keď je s našimi výrobkami a službami spokojný. V prípade nespokojnosti zo strany zákazníka umožňujeme bezproblémové vrátenie alebo výmenu tovaru.        

         

11. Bezpečná platba.             

         

Záleží nám na finančnej bezpečnosti zákazníka. Ponúkame bezpečné a pohodlné užívateľské prostredie, pre online platby sme zvolili jednu z najbezpečnejších platobných brán - americko-írsku spoločnosť STRIPE.        

       

12. GOUTE sro je slovenská firma. Nákupom v eshope www.goute.sk podporujete slovenský eshop a slovenskú firmu. Na rozdiel od mnohých proteínových diét na slovenskom trhu nie sme pobočkou zahraničnej firmy.       

         

13. Vďaka našej zodpovednosti a prístupu si naša firma vybudovala dôveru zákazníkov. Dôveryhodnosť, spoľahlivosť a spokojnosť zákazníka sú našimi prioritami.       

       

14. Splniť si sen a pridať sa k spokojným zákazníčkam, ktoré  úspešne chudnú s francúzskou proteínovou diétou, sa oplatí.

       

           

       

ETICKÝ MARKETING - ZÁSADY FIRMY GOUTE, SRO VOČI ZÁKAZNÍKOM:      

       

1. Vážime si zákazníka, rešpektujeme jeho súkromie a dôstojnosť. Nepoužívame jeho fotografiena marketingové účely, nepožadujeme od neho za ponúknutú výhodu fotky jeho tela či tváre.        

       

2. Zákazníka nemanipulujeme a neuvádzame do omylu, preto odmietame zavádzajúce reklamné triky a nasledujúce praktiky:          

             

a) Falošné zľavy z umelo nadsadených “pôvodných” cien, ktoré navodzujú klamný dojem, že klient ušetril, hoci “zľavnená” cena je v skutočnosti pôvodná a trvalá cena výrobku.           

             

b) Fiktívny "blížiaci" sa koniec akcie. Klienta nezavádzame a neuvádzame do časového stresu nepravdivými informáciami o blížiacom sa konci zľavy s cieľom donútiť ho, aby v úmyselne navodenej časovej tiesni urýchlene nakúpil, hoci koniec akcie nie je skutočným, ale fiktívnym koncom akcie a po jej vypršaní cyklicky nasledujú ďalšie “blížiace sa konce akcie”.

Akcie v gouté sú transparentné, s predvídateľným koncom ohraničeným dátumom a týmto dátumom (obvykle dátumom spotreby) zľavy reálne končia.            

           

c) Nepoužívame zavádzajúce, neoveriteľné alebo klamlivé tvrdenia s cieľom uviesť klienta do omylu, že naša firma disponuje na trhu určitým dominantným a jedinečným  postavením, charakteristikou, ponukou, kvalitou či iným superlatívom, ktoré sú neoveriteľné a nezakladajú sa na objektívnej skutočnosti.

d) Nezavádzame klienta tvrdením, že diéta nemá jojo efekt. Ak sa človek vráti k nezdravému životnému štýlu, prejedaniu, začne priberať bez ohľadu na to, akú diétu držal a aký životný štýl viedol.