omelety

Kvôli jednoduchšej príprave a plnšej chuti odporúčame pri smažení omeliet dať na panvicu niekoľko kvapiek panenského rastlinného oleja - ideálne ľanového, repkového, orechového, konopného (obsahujú viac omega-3 kyselín v porovnaní s inými rastlinnými olejmi), prípadne olivového. Majte na pamäti, že nie panenské oleje, ale nezdravé sacharidy, najmä biely cukor, a málo pohybu vedú k obezite. Omelety možno pripraviť i ako praženicu. Omelety možno použiť vo všetkých etapách proteínovej diéty http://goute.sk/proteinova-dieta-bielkovinova-dieta-ketodieta

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Zemiaková placka (25g)
  ZEMIAKOVÁ PLACKA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 81 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 75 ml vody, rozmiešajte a vysmažte na panvici. Zloženie: sójové proteíny, (emulgátor: sójový lecitín), zem..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Bylinková omeleta (24 g, práškový výrobok)
  BYLINKOVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 83 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: proteínová zmes (mliečne proteíny, pr..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
  Založené na 1 recenziách.
 • Hríbová omeleta (29,5 g, práškový výrobok)
  HRÍBOVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 60 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 80-100 ml studenej vody. Teflónovú panvicu jemne potrite olejom a zmes smažte na miernom ohni. Zložen..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Špargľová omeleta (24,5 g, práškový výrobok)
  ŠPARGĽOVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 83 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: proteínová zmes (mliečne proteíny, pr..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Rajčinová omeleta (25,5 g, práškový výrobok)
  RAJČINOVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 79 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: proteínová zmes (mliečne proteíny, pr..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Zemiakovo-syrová omeleta (27 g, práškový výrobok)
  ZEMIAKOVO-SYROVÁ OMELETA Vysokoproteínový bezlepkový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 68 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: Proteínová zme..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Syrová omeleta (26 g, práškový výrobok)
  SYROVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 75 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: proteínová zmes (mliečne proteíny, prášo..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Slaninovo-syrová omeleta (25 g, práškový výrobok)
  SLANINOVO-SYROVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 70 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 70 ml studenej vody a smažte na panvici.   Zloženie: práškové vaječné bielka a žĺtky,..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Lievance s lososovou príchuťou (27,5 g, práškový výrobok)
  Lievance s lososovou príchuťou Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 73 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 80 ml vody, rozmiešajte a vysmažte na panvici. Zloženie: rastlinné proteíny (pšenica), mliečn..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€
 • Slaninová omeleta (23,5 g, práškový výrobok)
  Slaninová omeleta Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 66 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 110 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Teflónovú panvicu jemne potrite olejom, vylejte do nej zmes a 2 ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€

Kontakt

GOUTE, s.r.o., Železničiarska 679/24, 949 01 Nitra
0918 600 913
Goute proteínová diéta eshop, © 2018