slané jedlá

Tak ako pri všetkých jedlách bielkovinovej diéty platí, že ak chcete schudnúť a dosiahnuť želaný efekt diéty, v prvých fázach konzumujte instantné jedlá s vysokým pomerom proteínovej energie k celkovej energii. Tento pomer uvádzame v percentách vždy pod názvom výrobku.

Do pozornosti dávame proteínové toasty, ktoré okrem vysokého obsahu bielkovín sú bohatým zdrojom vláknin.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Cibuľová polievka s krutónmi (26,5 g)
  CIBUĽOVÁ POLIEVKA S KRUTÓNMI Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 81 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 200 ml studenej vody a zohrejte 1 min. v mikrovlnke. Prípadne obsah sáčku rozmiešajte horúc..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Polievka kuracie karí (480g)
  POLIEVKA KURACIE KARÍ (16 porcií) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 37 %. Návod na prípravu: Zalejte 30 g (2 odmerky) prášku 250 ml polotučného mlieka a dôkladne rozmiešajte. Zohrejte 2 min. v mikrovlnke. Pre..
  Bez dane: 16,58€ 19,90€
 • Polievka minestrone (25,5 g)
  POLIEVKA MINESTRONE Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 80 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 200 ml studenej vody a vložte na 45 sek. - 1 min. do mikrovlnky. Zloženie: proteínová z..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Zeleninová polievka (26 g, práškový výrobok)
  ZELENINOVÁ POLIEVKA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 85 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 200 ml studenej vody a vložte na 45 sek. - 1 min. do mikrovlnky. Zloženie: proteínová ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Brokolicová polievka (30 g, práškový výrobok)
  BROKOLICOVÁ POLIEVKA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 64 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 200 ml studenej vody a zohrejte 1 min. v mikrovlnke. Prípadne obsah sáčku rozmiešajte horúcou (nie ..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Špargľová polievka (25,5 g, práškový výrobok)
  ŠPARGĽOVÁ POLIEVKA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 79,5 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 200 ml studenej vody a vložte na 45 sek. - 1 min. do mikrovlnky. Zloženie: proteínová ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Hrášková polievka (30 g, práškový výrobok)
  HRÁŠKOVÁ POLIEVKA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 66 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 200 ml studenej vody a zohrejte 1 min. v mikrovlnke. Prípadne obsah sáčku rozmiešajte horúcou (nie vri..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Pórová polievka (24,5 g) - nová chuť
  PÓROVÁ POLIEVKA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 89 %   Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 200 ml studenej vody a zohrejte 45 sekúnd v mikrovlnke.   Zloženie: proteínová zme..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Hráškovo-slaninová polievka (26 g, práškový výrobok)
  HRÁŠKOVO-SLANINOVÁ POLIEVKA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 80 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 200 ml studenej vody a vložte na 45 sek. - 1 min. do mikrovlnky. Zloženie: pro..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
  Založené na 1 recenziách.
 • Rajčinová polievka (25 g, práškový výrobok)
  Rajčinová polievka (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 81%. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 150 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Zohrejte 1 min. v mikrovlnke. Zložen..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Hríbová polievka (25 g, práškový výrobok)
  Hríbová polievka - nová chuť Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 81 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte v 200 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Zohrejte 1 min. v mikrovlnke. Zloženie: mliečne ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
  Založené na 1 recenziách.
 • Polievka s kuracou príchuťou a rezancami (23,5 g, práškový výrobok)
  Polievka s kuracou príchuťou a rezancami Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 81 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 180 ml teplej vody (40 °C) a rozmiešajte. Alebo rozmiešajte v studenej vode a zohr..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Polievka kuracie karí (21 g, práškový výrobok)
  Polievka kuracie karí   Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 88 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 150 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Zohrejte 1 min. v mikrovlnke.  Zlož..
  Bez dane: 1,29€ 1,55€
  Založené na 1 recenziách.
 • Hovädzia polievka s cibuľou (22 g, práškový výrobok)
  Hovädzia polievka s cibuľou Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 80 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 170 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Zohrejte 1 min. v mikrovlnke. Zloženie: mliečne bielkovi..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Orientálna polievka (25 g)
  ORIENTÁLNA POLIEVKA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 78 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 170 ml vody a rozmiešajte. Zohrejte 1 min. v mikrovlnke. Zloženie: mliečne proteíny (emulgátor: lecití..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Zemiaková placka (25g)
  ZEMIAKOVÁ PLACKA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 81 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 75 ml vody, rozmiešajte a vysmažte na panvici. Zloženie: sójové proteíny, (emulgátor: sójový lecitín), zem..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Bylinková omeleta (24 g, práškový výrobok)
  BYLINKOVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 83 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: proteínová zmes (mliečne proteíny, pr..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
  Založené na 1 recenziách.
 • Hríbová omeleta (29,5 g, práškový výrobok)
  HRÍBOVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 60 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 80-100 ml studenej vody. Teflónovú panvicu jemne potrite olejom a zmes smažte na miernom ohni. Zložen..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Špargľová omeleta (24,5 g, práškový výrobok)
  ŠPARGĽOVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 83 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: proteínová zmes (mliečne proteíny, pr..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Rajčinová omeleta (25,5 g, práškový výrobok)
  RAJČINOVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 79 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: proteínová zmes (mliečne proteíny, pr..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Zemiakovo-syrová omeleta (27 g, práškový výrobok)
  ZEMIAKOVO-SYROVÁ OMELETA Vysokoproteínový bezlepkový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 68 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: Proteínová zme..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Syrová omeleta (26 g, práškový výrobok)
  SYROVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 75 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: proteínová zmes (mliečne proteíny, prášo..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Slaninovo-syrová omeleta (25 g, práškový výrobok)
  SLANINOVO-SYROVÁ OMELETA Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 70 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 70 ml studenej vody a smažte na panvici.   Zloženie: práškové vaječné bielka a žĺtky,..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Lievance s lososovou príchuťou (27,5 g, práškový výrobok)
  Lievance s lososovou príchuťou Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 73 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 80 ml vody, rozmiešajte a vysmažte na panvici. Zloženie: rastlinné proteíny (pšenica), mliečn..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€
 • Slaninová omeleta (23,5 g, práškový výrobok)
  Slaninová omeleta Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 66 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 110 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Teflónovú panvicu jemne potrite olejom, vylejte do nej zmes a 2 ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Bolonské cestoviny (44 g, práškový výrobok)
  Bolonské cestoviny - nová chuť Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 32 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 170 ml vriacej vody a rozmiešajte. Zohrejte 1 min. v mikrovlnke. Nechajte odstáť 3 až 5 minút. Zloženie: ..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Proteínové cestoviny - tvar ryže (50 g)
  Proteínové cestoviny (nie vo varnom vrecku) Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 69 %. Návod na prípravu: Cestoviny vložte do vriacej vody a varte 9 min. Zloženie: rastlinné proteíny (sója, hrach), tvrdá pše..
  Bez dane: 1,46€ 1,75€
 • Cestoviny fusilli (50 g)
  Cestoviny fusilli  (nie vo varnom vrecku) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 70 %. Návod na prípravu: Ak chcete polotvrdé cestoviny al dente, vložte cestovinami do vriacej vody na 6 min., ak chcete mäkké..
  Bez dane: 1,46€ 1,75€
 • Tagliatelle - proteínové cestoviny (100 g)
  TAGLIATELLE – PROTEÍNOVÉ CESTOVINY (jedno balenie - dve dávky: 2 x 50 g) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 74 % Návod na prípravu: Varte 10 min. Zloženie: proteínová zmes (rastlinné proteíny ..
  Bez dane: 2,75€ 3,30€
 • Hríbovo-syrové rizoto (40 g)
  HRÍBOVO-SYROVÉ RIZOTO Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 43 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 90-100 ml vriacej vody a rozmiešajte. Zohrejte pol minúty v mikrovlnke a nechajte odstáť 7 minút. Zložen..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Rizoto s kuracou prichuťou (40 g)
  RIZOTO S KURACOU PRÍCHUŤOU Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 43 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 90-100 ml vriacej vody a rozmiešajte. Zohrejte pol minúty v mikrovlnke a nechajte odstáť 7 minút. Zloženie: p..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Zemiakové pyré (27,5 g) - nová chuť
  ZEMIAKOVÉ PYRÉ Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 76 %   Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 80 ml horúcej vody a rozmiešajte.   Zloženie: proteínová zmes (mliečne proteíny, ra..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Kurací šalát (200 g, hotové jedlo)
  KURACÍ ŠALÁT - hotový výrobok určený na priamu konzumáciu Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 44 % Výrobok po otvorení skonzumujte. Možno tepelne upraviť.  Zloženie: voda, predvarené kura 21% (kuracie mäso, voda..
  Bez dane: 3,25€ 3,90€
 • Tuniakový šalát (200 g, hotové jedlo)
  TUNIAKOVÝ ŠALÁT - hotový výrobok určený na priamu konzumáciu Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 71 % Výrobok po otvorení skonzumujte. Možno tepelne upraviť.  Zloženie: tuniak 32,5 % (tuniak, voda, soľ), voda..
  Bez dane: 3,25€ 3,90€
 • Syrové proteínové krekry (20 g)
  Syrové krekry - zaruka konci 14.3.2017 Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 39%. Zloženie: mlieko, syridlo, soľ, vaječné proteíny. Energetická hodnota v 100 g: 498 kcal/1992 kJ. Nutričné hodnoty v 100 g (v g): tu..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€
 • Chipsy "barbecue" (30 g)
  CHIPSY „BARBECUE“ Vysokoproteínový výrobok so zvýšeným obsahom vláknin a nízkym obsahom cukrov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 45 % Zloženie: sójový proteínový koncentrát 64 %, škrob z tapioky, slnečnicový olej, sójová vláknina 4 %, soľ, maltodextrín, pomletý cu..
  Bez dane: 1,46€ 1,75€
 • Snack so šunkovo-syrovou príchuťou (50 g)
  SNACK SO ŠUNKOVO-SYROVOU PRÍCHUŤOU Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom cukrov. Vysoký obsah vláknin.  Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 39 % ​Zloženie: rastlinné proteíny (sója, pšenica), pšeničná vláknina, mliečne proteíny, ..
  Bez dane: 1,71€ 2,05€
 • Snack s rajčinovo-oreganovou príchuťou (50 g, hotové jedlo)
  Zloženie: rastlinné proteíny (sója, pšenica), pšeničná vláknina, mliečne proteíny, maslo, rastlinný tuk (olivový olej), vaječný bielok, kypriaci prášok ( fosforečnan sodný E450i, E500 - sóda bikarbóna, kukuričný škrob), rajčiny, zahusťovadlo: karagenany, pšeničné otruby, oregano, soľ, regulátor kysl..
  Bez dane: 1,71€ 2,05€
 • Proteínový cereálny chlieb (48 g)
  PROTEÍNOVÝ CEREÁLNY CHLIEB - dátum spotreby do: 1.3.2018 Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 33 % Zloženie: voda, proteínová zmes (pšeničné a hrachové proteíny), semená hnedého ľanu, celoražná múka, sójová múka, pšeničn..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Proteínové toasty (33 g)
  Proteínové toasty (3 ks v jednom balení, spolu 33 g) Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Zdroj vláknin. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 58 %. Zloženie: rastlinné proteíny (pšenica, sója), pšeničná múka, zahusťovadlo: karboxymetylcelulóz..
  Bez dane: 1,50€ 1,80€
 • Krehké proteínové toasty (30 g)
  KREHKÉ PROTEÍNOVÉ TOASTY Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Vysoký obsah vláknin. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 51 % Zloženie: proteínová zmes (rastlinné proteíny (pšenica, sója), vaječný bielok), pšeničná vláknina, vláknina z akácie, extra p..
  Bez dane: 1,50€ 1,80€
 • Rajčinové toasty (30 g)
  RAJČINOVÉ TOASTY Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Vysoký obsah vláknin. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 52 % Zloženie: rastlinná proteínová zmes (pšenica, sója), pšeničná vláknina, práškový vaječný bielok, vláknina z akácie, extra panenský o..
  Bez dane: 1,50€ 1,80€

Kontakt

GOUTE, s.r.o., Železničiarska 679/24, 949 01 Nitra
0918 600 913
Goute proteínová diéta eshop, © 2018