cereálne raňajky

Z ponúkaných cereálnych raňajok sú v prvých etapách bielkovinej diéty vhodné instantné jedlá, teda cereálny krém, ryžový puding, jablkovo-škoricová kaša. O etapách sa viac dozviete na http://goute.sk/proteinova-dieta-bielkovinova-dieta-ketodieta

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Müsli s lesným ovocím (30g)
  MÜSLI S LESNÝM OVOCÍM Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 36 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 150 ml nízkotučného mlieka. Nechajte 10 min. odstáť. Zloženie: celozrnné vločky (lepok), proteínová zmes..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Jablkovo-škoricová kaša s vločkami (39 g)
  V PRÍPADE, ŽE UPREDNOSTŇUJETE STARÚ CHUŤ, BUDEME RADI, AK NÁM NAPÍŠETE SVOJ NÁZOR NA goute@goute.sk JABLKOVO-ŠKORICOVÁ KAŠA (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Zdroj vláknin. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: ..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Hrozienkovo-škoricová kaša (42 g, práškový výrobok)
  Hrozienkovo-škoricová kaša (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 54 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 80 ml studenej vody a nechajte 2 min. nabobtnať. Zloženie: mliečne p..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Ovsená kaša s jablkovo-orieškovou príchuťou (41 g, práškový výrobok)
  OVSENÁ KAŠA S JABLKOVO-ORIEŠKOVOU PRÍCHUŤOU (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 54 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 80 ml vody a zamiešajte. Zloženie: cereálne vločky (ovos), m..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Vanilkové lupienky (27,5 g)
  VANILKOVÉ LUPIENKY (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 77 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 100 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka. Zloženie: mliečne proteíny,..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Vločky s javorovým sirupom (36 g, práškový výrobok)
  VLOČKY S JAVOROVÝM SIRUPOM (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 60 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 160 ml vriacej vody a varte na miernom ohni 2 min. alebo zalejte 160 m..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Čokoládovo-karamelové müsli (30 g)
  ČOKOLÁDOVO-KARAMELOVÉ MÜSLI (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový výrobok. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 36 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 150 ml nízkotučného mlieka. Zloženie: ovsené vločky, proteínová zmes (sójové proteíny, mliečne proteíny), cukor, k..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Müsli s čokoládou (30 g)
  MÜSLI S TMAVOU ČOKOLÁDOU - min. trvanlivosť: september 2017 (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový výrobok. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 39 % Návod na prípravu: Zalejte nízkotučným mliekom. Zloženie: sójové guľôčky, repkový olej, oligofruktóza, proteínová zmes (mliečne ..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€

Kontakt

GOUTE, s.r.o., Železničiarska 679/24, 949 01 Nitra
0918 600 913
Goute proteínová diéta eshop, © 2017