sladké jedlá

Chuť sladkých instantných proteínových jedál možno zvýšiť, ak ich vložíte na niekoľko minút do chladničky. V prípade, že nie ste v prvých dvoch fázach bielkovinovej diéty, môžete sladké instantné jedlá a nápoje miešať nízkotučným mliekom, resp. jogurtom. Sladké jedlá gouté je vhodné používať aj mimo štyroch etáp proteínovej diéty v prípadoch, ak máte chuť na sladké a nechcete konzumovať nadbytočné kalórie pochádzajúce z cukrov. Majte na pamäti, že jeden z najväčších nepriateľov štíhlej línie a zdravia vôbec je biely cukor, biely chlieba nezdravé sacharidy s vysokým glykemickým indexom.  

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Müsli s lesným ovocím (30g)
  MÜSLI S LESNÝM OVOCÍM Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 36 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 150 ml nízkotučného mlieka. Nechajte 10 min. odstáť. Zloženie: celozrnné vločky (lepok), proteínová zmes..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Jablkovo-škoricová kaša s vločkami (39 g)
  V PRÍPADE, ŽE UPREDNOSTŇUJETE STARÚ CHUŤ, BUDEME RADI, AK NÁM NAPÍŠETE SVOJ NÁZOR NA goute@goute.sk JABLKOVO-ŠKORICOVÁ KAŠA (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Zdroj vláknin. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: ..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Hrozienkovo-škoricová kaša (42 g, práškový výrobok)
  Hrozienkovo-škoricová kaša (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 54 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 80 ml studenej vody a nechajte 2 min. nabobtnať. Zloženie: mliečne p..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Vanilkové lupienky (27,5 g)
  VANILKOVÉ LUPIENKY (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 77 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 100 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka. Zloženie: mliečne proteíny,..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Vločky s javorovým sirupom (36 g, práškový výrobok)
  VLOČKY S JAVOROVÝM SIRUPOM (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 60 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 160 ml vriacej vody a varte na miernom ohni 2 min. alebo zalejte 160 m..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Čokoládovo-karamelové müsli (30 g)
  ČOKOLÁDOVO-KARAMELOVÉ MÜSLI (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový výrobok. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 36 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 150 ml nízkotučného mlieka. Zloženie: ovsené vločky, proteínová zmes (sójové proteíny, mliečne proteíny), cukor, k..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Müsli s čokoládou (30 g)
  MÜSLI S TMAVOU ČOKOLÁDOU - min. trvanlivosť: september 2017 (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový výrobok. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 39 % Návod na prípravu: Zalejte nízkotučným mliekom. Zloženie: sójové guľôčky, repkový olej, oligofruktóza, proteínová zmes (mliečne ..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Cereálne lupienky (30 g)
  CEREÁLNE LUPIENKY (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 39 % Návod na prípravu: Lupienky možno jesť samostatne alebo ich môžte zaliať nízkotučným mliekom. Zloženie: odtučnená sójové lupienky,..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Cereálny krém (25 g)
  CEREÁLNY KRÉM (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 79 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 120 ml vody a dôkladne rozmiešajte. Nechajte pár minút odstáť. Zloženie: mliečne proteíny ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Čokoládový cereálny krém (25 g)
  ČOKOLÁDOVÝ CEREÁLNY KRÉM (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 79 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 120 ml vody a dôkladne rozmiešajte. Nechajte pár minút odstáť. Zloženie: mliečn..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Ryžový puding (25 g)
  RYŽOVÝ PUDING (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 68 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 100 ml vody a dôkladne rozmiešajte. Možno zohriať min v mikrovlnke. Nechajte 15 min. odstáť. ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Čokoládový dezert (25,5 g, práškový výrobok)
  ČOKOLÁDOVÝ DEZERT - nová, čokoládovejšia chuť (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 80 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 120 ml vody a zamiešajte. Zloženie: mliečne proteíny (obsa..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€
 • Čokoládový puding (29 g, práškový výrobok)
  Čokoládový puding (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 72 %.  Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 130-150 ml vody a zamiešajte. Alternatívne možno pripraviť penu: zalejte 130 m..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€
 • Čokoládová pena (23,5 g, práškový výrobok)
  Čokoládová pena (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 76 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 110 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Vložte na 15 min do mrazničky. Zloženie: mliečne..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Čokoládový dezert s hruškovou príchuťou (25 g, práškový výrobok)
  ČOKLÁDOVÝ DEZERT S HRUŠKOVOU PRÍCHUŤOU (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 78 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 150 ml vody a rozmiešajte. Zloženie: mliečne proteíny (emulgá..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Banánovo-čokoládový dezert (24 g, práškový výrobok)
  BANÁNOVO-ČOKOLÁDOVÝ DEZERT (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 85 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 150 ml studenej vody. Zloženie: mliečne proteíny, rastlin..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Karamelový dezert (25 g, práškový výrobok) pôv. 1.60 EUR
  Karamelový dezert (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 79 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 130 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Nechajte odstáť 1-2 min. Zložen..
  Bez dane: 1,04€ 1,25€
 • Karamelový puding (24,5 g)
    KARAMELOVÝ PUDING (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 82 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 135 ml studenej vody a vložte na 45 sek. - 1 min. do mikrov..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Karamelový dezert s chrumkavými orieškami (26g, práškový výrobok)
  KARAMELOVÝ DEZERT S CHRUMKAVÝMI ORIEŠKAMI (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 71 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 120 ml vody a zamiešajte. Zloženie: mliečne proteíny (slnečnic..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Vanilkový dezert (25 g, práškový výrobok)
  Vanilkový dezert (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 78 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 130 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Nechajte odstáť 1-2 min. Zloženi..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Vanilkový puding - (21,5 g, práškový výrobok)
  VANILKOVÝ PUDING (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 96 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 150 ml studenej vody. Zloženie: proteínová zmes (mliečne proteíny, ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Puding stracciatella (25,5 g, práškový výrobok)
  PUDING STRACCIATELLA (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 73,5 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 100 ml studenej vody. Možno pripraviť aj penu, ak rozmiešate obsah vrecka ..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€
  Založené na 1 recenziách.
 • Dezert s orieškovo-pralinkovou príchuťou (25 g, práškový výrobok)
  Dezert s orieškovo-pralinkovou príchuťou (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 74 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 120 ml studenej vody. Zloženie: ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Kávový dezert (25 g, práškový výrobok)
  Kávový dezert (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 83 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 130 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Nechajte odstáť 1-2 min. Zloženie: ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Dezert tiramisu (23 g, práškový výrobok)
  Dezert tiramisu (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 77 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 150 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Dezert možno na 5-10 minút vložiť do chladničky. ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Dezert brûlée (24,5 g, práškový výrobok) - nová chuť
  DEZERT BRÛLÉE (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 79 %   Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 125 ml studenej vody. Zohrejte 45 s v mikrovlnke. Vložte na 1 hod. Do ch..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Pistáciový puding (23,5 g, práškový výrobok)
  PISTÁCIOVÝ PUDING (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 86 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 125 ml studenej vody. Môžete zohriať v mikrovlnke 1 min. a vložiť na ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Jogurt s príchuťou lesného ovocia (23 g, práškový výrobok)
  JOGURT S PRÍCHUŤOU LESNÉHO OVOCIA (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 87 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 150 ml studenej vody. Zloženie: proteínová zmes (m..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Čučoriedkový jogurt - (23 g, práškový výrobok)
  Čučoriedkový jogurt (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 78 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 150 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Nechajte chvíľu odstáť. Zloženie: mliečne bi..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Citrónový dezert - (21,5 g, práškový výrobok)
  Citrónový dezert (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 86 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 150 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Dezert možno na 5-10 minút vložiť do chladničky. ..
  Bez dane: 1,29€ 1,55€
 • Jahodový puding (26 g)
  JAHODOVÝ PUDING (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 74 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 115 ml studenej vody. Vložte na 15-30 min do chladničky. Ak chcete pripraviť pe..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€
 • Marhuľovo-tvarohový dezert (25 g)
  MARHUĽOVO-TVAROHOVÝ DEZERT (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 72 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 150 ml vody a dôkladne rozmiešajte. Na niekoľko minút môžete vlož..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Dezert "dulce de leche" (25 g)
  DEZERT “DULCE DE LECHE” (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 74 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 150 ml vody a dôkladne rozmiešajte. Zloženie: mliečne proteíny (emul..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Čokoládový krém (480 g, 16 porcií)
  ČOKOLÁDOVÝ KRÉM (16 porcií)   (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 35 %.   Návod na prípravu: Zalejte 30 g (2 dózy) prášku 250 ml polotučného mlieka a dôkladne rozmiešajte...
  Bez dane: 16,58€ 19,90€
 • Vanilkový krém (480g, 16 porcií)
  VANILKOVÝ KRÉM (16 porcií)   (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 37 %.   Návod na prípravu: Zalejte 30 g (2 odmerky) prášku 250 ml polotučného mlieka a dôkladne rozmiešajt..
  Bez dane: 16,58€ 19,90€
 • Karamelový krém (480g, 16 porcií)
  KARAMELOVÝ KRÉM (16 porcií) (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 37%. Návod na prípravu: Zalejte 30 g (2 odmerky) prášku 250 ml polotučného mlieka a dôkladne rozmiešajte. Nechajte odstáť ..
  Bez dane: 16,58€ 19,90€
 • Palacinka (27 g, práškový výrobok) - nová chuť
  PALACINKA (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 69 %   Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 100 ml studenej vody. Vylejte na teflónovú panvicu a smažte na miernom ohni...
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Čokoládová palacinka (28,5 g, práškový výrobok)
  ČOKOLÁDOVÁ PALACINKA (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 67 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: proteínová zmes (mlie..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Jablková palacinka (25 g, práškový výrobok)
  Jablkové palacinky (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 66 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 80 ml vody a dôkladne rozmiešajte. Vylejte na teflónovú panvicu a smažte na miernom ohni. ..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Pomarančová palacinka (27 g, práškový výrobok)
  POMARANČOVÁ PALACINKA (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 80 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 100 ml studenej vody a smažte na panvici. Zloženie: vajcia (vaječné biel..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Banánovo-čokoládová palacinka (25 g)
  BANÁNOVO-ČOKOLÁDOVÁ PALACINKA (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 62 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 70 ml vody a dôkladne rozmiešajte. Vylejte na teflónovú panvicu a dôkladne ro..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Čokoládová zmrzlina (40 g)
  ČOKOLÁDOVÁ ZMRZLINA (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 38 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 150 ml vody a rozmiešajte. Dajte zamraziť (-18 °C) na 4 hodiny. Zloženie: ml..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€
 • PALACINKY  -  až 64 g proteínov v 100 g výrobku (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 68 % Návod na prípravu: Rozmixujte 2 odmerky prášku v 80 ml vody. Smažte na..
  Bez dane: 14,08€ 16,90€
 • Čokoládová proteínová bezlepková tyčinka (36 g)
  Čokoládová proteínová tyčinka (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový bezlepkový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 33 %. Zloženie: mliečne proteíny, maltitolom sladená kakaová poleva (kakao 44,5%, sladidlo: maltitol, kakaové maslo, emulgátor..
  Bez dane: 1,29€ 1,55€
 • Nugátová proteínová tyčinka (36 g) - posl. 2 ks
  Nugátová proteínová tyčinka (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový bezlepkový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 33 %. Zloženie: mliečne proteíny, maltitolom sladená kakaová poleva (kakao 44,5 %, sladidlo: maltitol, ..
  Bez dane: 1,29€ 1,55€
 • Marcipánová tyčinka (36 g) pôv. 1.55 EUR
  MARCIPÁNOVÁ TYČINKA (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 29 % Zloženie: mandľová pasta (cukor, mandle 24 %, voda, invertovaný cukrový sirup, glukózový sirup, zvlhčovadlo: sorbitol, etanol), malt..
  Bez dane: 1,12€ 1,35€
 • Cereálno-figová proteínová tyčinka (36 g)
    Cereálno-figová proteínová tyčinka (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 36 %. Zloženie: mliečne proteíny, oligofruktóza, figová pasta (8,9%), slnečnicový olej, maltitolom sladená čokoládová pole..
  Bez dane: 1,29€ 1,55€
 • Kokosovo-banánová proteínová tyčinka (36 g)
  Kokosovo-banánová proteínová tyčinka (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 32 %. Zloženie: mliečne proteíny, maltitolom sladená kakaová poleva (kakao 44,5%, sladidlo: maltitol, kakaové maslo, emulgátor: só..
  Bez dane: 1,29€ 1,55€
 • Čokoládovo-karamelová tyčinka s orieškami (43 g)
  ČOKOLÁDOVO-KARAMELOVÁ TYČINKA Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 33 % Zloženie: mliečna čokoláda 18% (cukor, kakaové maslo, práškové plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, ochucovadlá), karamel..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€
 • Čokoládovo-pomarančová tyčinka (40 g)
  ČOKOLÁDOVO-POMARANČOVÁ TYČINKA (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 41 % Zloženie: proteínová zmes (mliečne proteíny, rastlinné proteíny (pšenica, lepok)), mliečna čokoláda 18% (cukor, kakaové ..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€

Kontakt

GOUTE, s.r.o., Železničiarska 679/24, 949 01 Nitra
0918 600 913
Goute proteínová diéta eshop, © 2018