sladké jedlá

Chuť sladkých instantných proteínových jedál možno zvýšiť, ak ich vložíte na niekoľko minút do chladničky. V prípade, že nie ste v prvých dvoch fázach bielkovinovej diéty, môžete sladké instantné jedlá a nápoje miešať nízkotučným mliekom, resp. jogurtom. Sladké jedlá gouté je vhodné používať aj mimo štyroch etáp proteínovej diéty v prípadoch, ak máte chuť na sladké a nechcete konzumovať nadbytočné kalórie pochádzajúce z cukrov. Majte na pamäti, že jeden z najväčších nepriateľov štíhlej línie a zdravia vôbec je biely cukor, biely chlieba nezdravé sacharidy s vysokým glykemickým indexom.  

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Müsli s lesným ovocím (30g)
  MÜSLI S LESNÝM OVOCÍM Vysokoproteínový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 36 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 150 ml nízkotučného mlieka. Nechajte 10 min. odstáť. Zloženie: celozrnné vločky (lepok), proteínová zmes..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Jablkovo-škoricová kaša s vločkami (39 g)
  V PRÍPADE, ŽE UPREDNOSTŇUJETE STARÚ CHUŤ, BUDEME RADI, AK NÁM NAPÍŠETE SVOJ NÁZOR NA goute@goute.sk JABLKOVO-ŠKORICOVÁ KAŠA (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Zdroj vláknin. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: ..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Hrozienkovo-škoricová kaša (42 g, práškový výrobok)
  Hrozienkovo-škoricová kaša (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 54 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 80 ml studenej vody a nechajte 2 min. nabobtnať. Zloženie: mliečne p..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Ovsená kaša s jablkovo-orieškovou príchuťou (41 g, práškový výrobok)
  OVSENÁ KAŠA S JABLKOVO-ORIEŠKOVOU PRÍCHUŤOU (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 54 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 80 ml vody a zamiešajte. Zloženie: cereálne vločky (ovos), m..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Vanilkové lupienky (27,5 g)
  VANILKOVÉ LUPIENKY (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 77 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 100 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka. Zloženie: mliečne proteíny,..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Vločky s javorovým sirupom (36 g, práškový výrobok)
  VLOČKY S JAVOROVÝM SIRUPOM (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 60 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 160 ml vriacej vody a varte na miernom ohni 2 min. alebo zalejte 160 m..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Čokoládovo-karamelové müsli (30 g)
  ČOKOLÁDOVO-KARAMELOVÉ MÜSLI (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový výrobok. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 36 % Návod na prípravu: Obsah vrecka rozmiešajte v 150 ml nízkotučného mlieka. Zloženie: ovsené vločky, proteínová zmes (sójové proteíny, mliečne proteíny), cukor, k..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Müsli s čokoládou (30 g)
  MÜSLI S TMAVOU ČOKOLÁDOU - min. trvanlivosť: september 2017 (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový výrobok. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 39 % Návod na prípravu: Zalejte nízkotučným mliekom. Zloženie: sójové guľôčky, repkový olej, oligofruktóza, proteínová zmes (mliečne ..
  Bez dane: 1,42€ 1,70€
 • Čokoládový dezert (25,5 g, práškový výrobok)
  ČOKOLÁDOVÝ DEZERT - nová, čokoládovejšia chuť (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 80 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 120 ml vody a zamiešajte. Zloženie: mliečne proteíny (obsa..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€
 • Čokoládový puding (29 g, práškový výrobok)
  Čokoládový puding (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 72 %.  Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 130-150 ml vody a zamiešajte. Alternatívne možno pripraviť penu: zalejte 130 m..
  Bez dane: 1,37€ 1,65€
 • Čokoládová pena (23,5 g, práškový výrobok) - pôv. 1.60 EUR
  Čokoládová pena (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 76 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 110 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Vložte na 15 min do mrazničky. Zloženie: mliečne..
  Bez dane: 1,21€ 1,45€
 • Čokoládový dezert s hruškovou príchuťou (24,5 g, práškový výrobok)
  Čokoládový dezert s hruškovou príchuťou (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 82 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 120 ml vody a rozmiešajte. Zloženie: mliečne proteíny (obsa..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Banánovo-čokoládový dezert (24 g, práškový výrobok)
  BANÁNOVO-ČOKOLÁDOVÝ DEZERT (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 85 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 150 ml studenej vody. Zloženie: mliečne proteíny, rastlin..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Karamelový dezert (25 g, práškový výrobok)
  Karamelový dezert (obsahuje sladidlá) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom cukrov a tukov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 79 %. Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte 130 ml studenej vody a dôkladne rozmiešajte. Nechajte odstáť 1-2 min. Zložen..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€
 • Karamelový puding (24,5 g)
    KARAMELOVÝ PUDING (obsahuje sladidlo) Vysokoproteínový práškový výrobok so zníženým obsahom tukov a sacharidov. Pomer proteínovej energie k celkovej energii: 82 % Návod na prípravu: Obsah vrecka zalejte a rozmiešajte v 135 ml studenej vody a vložte na 45 sek. - 1 min. do mikrov..
  Bez dane: 1,33€ 1,60€

Kontakt

GOUTE, s.r.o., Železničiarska 679/24, 949 01 Nitra
0918 600 913
Goute proteínová diéta eshop, © 2017