Najnovšie príspevky

Rss
Autor: admin Publikované: Zobrazenia: 222 Komentáre: 0

V tomto blogu vysvetlíme rozdielny vplyv proteínov na ľudské zdravie v závislosti od ich pôvodu

Čitať viac
Autor: admin Publikované: Zobrazenia: 850 Komentáre: 0

Do jídla investujeme měsíčně značnou sumu peněz, proč však nespojil tuto investici s naplněním snu o hezčí postavě? Dejte jídlu nový rozměr s účinnou bílkovinovou dietou gouté, která nabízí pestrou paletu jídel a nápojů. Zákazníky ověřená a doporučená dieta francouzského původu plní očekávání našich klientů a především - její výsledky je skutečně vidět. Čas plyne, touhy zůstávají, je čas splnit si je. Odkládáním rozhodnutí nic nezískáte.

Čitať viac
Autor: admin Publikované: Zobrazenia: 546 Komentáre: 0

Či už chcete zhodiť pár kíl, alebo zápasíte s obezitou, diéta gouté vám pomôže dosiahnuť váš cieľ. Zákazníkmi overené a odporúčaná bielkovinová diéta francúzskeho pôvodu spĺňa očakávania klientov a najmä - jej výsledky je skutočne vidieť.
Pri dodržaní pravidiel dosiahnete pomerne rýchlo úbytok váhy v krátkom čase (cca 2 kg za týždeň). Navyše, znížením obezity predídete mnohým civilizačným chorobám. Proteínová, resp. bielkovinová diéta je spôsob stravovania, ktorým osoba prijíma vysoký podiel bielkovín, nízky obsah tukov a sacharidov, na rozdiel od bežných jedál, v ktorých je tento pomer opačný. Vychádza z vedeckého výskumu Georgea L. Blackburna, profesora na Harvard 's Medical School. Cieľom bielkovinovej diéty gouté je dosiahnuť úbytok telesného tuku pri zachovaní svalovej hmoty.

Čitať viac
Autor: admin Publikované: Zobrazenia: 466 Komentáre: 0

Všetci vieme, že nadbytočné kilá nespôsobujú len estetické problémy. Obezity je príčinou chronického zápalu v tele. Nadváha so sebpou prináša riziko mnohých chorôb zápalového a degeneratívneho tipu. V tejto záležitosti ú veľmi aktívni výskumníci z univerzity Cattolica v Ríme: pod drobnohľadom sú molekulárne mechanizmy, ktoré transformujú zápalový proces spôsobený nadváhou.    

 

Čitať viac
Autor: admin Publikované: Zobrazenia: 490 Komentáre: 0

 

Proteínová diéta, s ktorou schudne každý. (Článok bol uverejnený na portáli casprezeny.azet.sk). Ako schudnúť bez odriekania sladkostí a bez sebatrýznenia popri rešpektovaní zásad správnej životosprávy.

 

 

 

Čitať viac
Autor: admin Publikované: Zobrazenia: 618 Komentáre: 0

Dlhodobé udržanie štíhlej línie

Čitať viac

Kontakt

GOUTE, s.r.o., Železničiarska 679/24, 949 01 Nitra
0918 600 913
Goute proteínová diéta eshop, © 2018